Ніч в VR

НІч - це чудовий привід зануритись в Vіртуальну Rеальність на довше, тому ми в Future Side VR Club & Cafe запускаємо нічні сеанси з неймовірною знижкою 40% !

Занурюйся в віртуальний світ з головою! Відривайся і лови враження всю ніч! Наша бібліотека із більш ніж 30 ігор не дасть засумувати і не залишить байдужим жодного VR-навта від початківця до досвідченого дослідника віртуального простору! Однієї ночі точно буде замало, щоб спробувати все! 

 

* Бронювання обов'язкове. Броні на поточну ніч приймаються до 19:00

 Мінімальна тривалість нічного сеансу - від 2 годин

 

Друзі і VR-навти, ми постійно оновлюємось, і стараємось радувати вас новинками. Цього разу зустрічайте можливість провести ніч у VRвсесвіті Future Side VR Club & Café! Сни можуть бути іншими, сни можуть бути віртуальними :)

Ненав’язлива графіка, мультяшний або вражаючий неоновий higth-tech дизайн і доступний, інтуїтивно зрозумілий процес управління ідеально підійдуть як для дітей, так і для дорослих, які просто хочуть спобувтаи щось нове і прикольне )))


Бронюйте свою порцію вражень за номерами:
093 311 9495 / 068 162 7138 / 099 548 6876

або 

Клікайте на кнопку ниже та бронюйте нові цікаві та круті Ігри у Клубі віртуальної реальності Future Side VR Club & Cafe прямо зараз.
Нові крутезні ігри для юних VR-навтів у Future Side VR Club & Cafe

Залишайтесь з нами на стороні майбутнього! Попереду ще купа всього крутого!

© 2022 Future Side VR Club&Cafe. Усі права захищені.